Kategori: Bariyer Sistemleri

25 sonuçtan 1-16 arası gösteriliyor

Hepimizin belirli bölgelere veya kurumlara girerken geçmek zorunda olduğumu bariyer sistemi, araçların otoparka giriş ve çıkışlarının normal ve güvenli geçişini sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Her bariyer sistemi aynı olmasa da bu durum kapatılacak yolun genişliğine bağlı olarak uzunluğu 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluk arasında farklılıklar göstermektedir.

Faberk geçiş sistemleri ile yoğun araç giriş ve çıkışları durumunda dahi sorun çıkarmadan güvenli geçişlere izin verebilir. Özellikle hava koşullarından etkilenmeyen bir sisteme sahip olan bariyer sistemleri sorunsuz çalışmalarıyla geçişleri daha kolay yönlendirmektedir.

Kış aylarında özellikle soğuk ve buz tutmalarına karşı oldukça etkili tasarlanmış olan sistemler sayesinde herhangi bir bozulma durumu oluşmamaktadır. Her sistemin ve uzunluğu ve kalitesine göre belirlenen fiyatlar içerisinde size ihtiyaç olanı satın alabilir, güvenli bir geçiş sistemini yönetebilirsiniz.

Bariyer Sistemi Modelleri

İhtiyacınız, kaliteye ve kuracağınız yere göre farklılıklar gösterebilen modellerimiz, her türlü istenmeyen ve kontrolsüz girişlerin engellenmesi veya giriş çıkışların kontrol altında tutulması için kurabileceğiniz en etkili yöntemler arasında gösterilmektedir.

Kurum veya kuruluşlar her aracın özel mülklerine girmesine izin vermediği için araçların girmesinin istenmediği alanlarda bariyer sistemleri kullanılarak bu girişlerin kontrol edilmesi can ve mal güvenliği açısından son derece önemli bir konudur.

Her türlü soyguna, terör olaylarına ve olumsuz durumlara karşı etkili olan sistemlerimize göz atabilir ihtiyacınız olan bariyer sistemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. İster sitenize ister işyerinize isterseniz de özel mülkünüze kurdurabileceğiniz bu sistemler sayesinde artık daha güvenli ve kafanız rahat olabilecek.

Bariyer Sistemi Fiyatları

Garaj kapısına gelmeden önce geçme durumunda olduğunuz irbirinden çeşit modellerin yer aldığı bariyer sistemleri güvenlik önlemlerinin artırılması ve daha kurumsal bir yapıya dönüşmesi için oldukça kullanışlı bir ürünlerdir.

Yuvarlatılmış dış hatlarla oldukça şık görünümü sağlanmış ve komple alüminyum gövde ile uzun süre dayanıklı bir şekilde kullanım imkanı sağlayan bariyer sistemi, çürüme ve paslanmaya karşı korunmuş bir şekilde sizlere teslim edilmektedir.

Kontrol paneli etken ve görüş cihazları sayesinde uzaktaki aracı tespit edebilir girmeden önce sizleri uyararak daha güvenli bir giriş oluşturabilirsiniz. White Rose Dynamic Otomatik Bariyer ve birçok bariyer sistemine web sitemizden ulaşabilir 48.090 ile 13.460 tl arasında değişen sistemlerimizden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Hemen Ara !