İzmit Otomatik Kapı olarak; otomatik kapı motorları, yedek parçaları ve aksesuarlarının satışı konusunda hizmet üretmekteyiz ayrıca çözüm ortaklarımızda montaj ve servis konusunda da uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.

Kontrollü erişim ve güvenlik sistemleri, sürgülü kapı motorları, garaj kapıları, bariyer sistemleri, uzaktan kumanda sistemleri gibi müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve aktif çözümler üretmekteyiz.

Yeniliğe ve teknolojiye adanmış bağlılığımız nedeniyle, deneyimlerimizi özveriyle siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz ve en yeni teknolojiye adapte oluyoruz.

Çözüm ortaklarımız tüm süreçlerin optimizasyonunu ve akıllı çözümlerin oluşturulmasını kolaylaştıran, otomatik geçiş sistemlerindeki en son teknolojileri takip etmektedir.

Ayrıca Satışımı yaptığımız markalar, Global anlamda kalitelerini kanıtlamış markalar olup otomatik kapıların üretiminde mükemmelliği sağlamak için sıkı kalite kontrollerinden geçmekte ve en uygun malzemeleri kullanmaktadır.

Ne kadar karmaşa olursa olsun; mimarlar, mühendisler ve son müşterilerin sorunlarına optimum ve hızlı çözümler üretmek üzere hareket ediyoruz.

Çözüm ortaklarımız her proje için özel bir çözüm sunma kabiliyetine sahip olmanın tek yolunun yeni zorluklarla yüzleşmek olduğunun farkındadır.