Kategori: Yana Kayar Kapı Motorları

Gösterilen sonuç sayısı: 12

Park ve bahçe kapıları, bariyer sistemleri ve fotoselli kapılar başta olmak üzere tüm geçiş sistemleri hiç şüphesiz hayat konforumuzu yükseltirken zamandan da tasarruf etmemizi sağlar ve özel alanlarımızın güvenilir bir şekilde korunmasına yardımcı olur.

Otomatik kapı sistemlerine duyulan ihtiyacın her geçen gün artması ve bu ihtiyacı karşılamak amacıyla yüksek teknoloji üretimin sürekli gelişim felsefesi ile birleşerek devreye girmesi, yana kayar kapı motorlarının pratik, stabil ve ergonomik kullanımının önüne açan temel etkenlerin başında gelir.

Geçiş sistemlerinde uzun yıllardır satış, montaj ve bakım hizmeti vermenin getirdiği tecrübeyi, sektörün gelişimini kavramaya ve bu gelişimi uygulamaya dönük yenilikçi bakış açısı ile birleştirmeyi başaran Faberk, geniş tedarikçi ağının getirdiği avantajları yana kayar kapı motoru fiyatlarına yansıtır ve ihtiyaçlarınız hızlı ve güvenilir çözümler üretirken bütçenizi de etkilemez.

Yana kayar kapı motoru üretiminde yüksek teknoloji üretim sistemleri tercihleri ve ihtiyaçlara yönelik kusursuz çözümler üretmeleri ile fark yaratan BFT ve White Rose’un birbirinden performanslı ürünlerinin yer aldığı kataloğumuzda, ihtiyacınıza en uygun motor kitini hemen bulmakla kalmayacak, güvenilir teslimat garantisi ve taksitli ödeme seçenekleri ile Faberk’in farkını hissedeceksiniz.

Yana Kayar Kapı Motoru Fiyatları

Geçiş sistemlerinin tüm bileşenlerinde olduğu gibi yana kayar kapı motorlarında da fiyatlandırmada belirleyici olan ürünün işlev ve kapasitesidir. Örneğin; 2000 kg. ağırlık ve 14 metre uzunluk kapasitesine sahip BFT Icaro Smart N F AC’nin fiyatı 5150 TL olarak belirlenmişken, 1000 kg.’a kadar kullanımlara sorunsuz çözüm üreten BFT Ares BT A 1000’in fiyatı 3900 TL’dir. Dolayısıyla yana kayar kapı motorunda fiyatlandırmayı doğrudan motorun kapasitesi ve gücünün belirlediğini söyleyebiliriz.

Kaçırılmayacak indirim fırsatlarıyla aradığınız yana kayar kapı motoruna hemen sahip olabilir, Faberk Otomatik Kapı Sistemleri’nin ücretsiz teslimat fırsatının yanında güvenilir teslimat garantisi ve taksitli ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Hemen Ara !